Zabieg ten polega na wtłaczaniu za pomocą tlenu pod ciśnieniem do głębszych warstw skóry odpowiednio dobranych dermokosmetyków za pomocą tlenu pod ciśnieniem.Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego.

Skóra po zabiegu jest gładsza, mocno napięta,zmarszczki wokół oczu i ust oraz bruzdy nosowo wargowe spłycają się  przebarwienia lekko rozjaśnione, zmniejsza się także wydzielanie sebum i powstawanie stanów zapalnych.

Preparaty używane do wykonania infuzji posiadają małą cząsteczkę tak aby cenne składniki przenikały w głąb skóry.

Częstotliwość zabiegów : co 1,5-2 tyg około 6-7 zabiegów

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjna metoda wprowadzania do skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych. Stosowana jest w wielu różnych zabiegach: antycellulitowych, ujędrniających, odmładzających, nawilżających, regenerujących, redukujących przebarwienia, popękane naczynka i innych.
Mezoterapia bezigłowa stanowi alternatywną metodę dla mezoterapii igłowej, przy czym nie jest obciążona bólem, obrzękiem i zasinieniem. Zabieg przebiega w dużym komforcie dla klientki, jest przyjemny i relaksujący. Obecne efekty uzyskane po mezoterapii bezigłowej są porównywalne z mezoterapią igłową, dlatego metoda to zyskała wielu zwolenników.
Mezoterapia wykorzystuje działanie ultradźwięków i impulsu elektroterapeutycznego. Wykorzystuje zjawisko elektroporacji,

Przeciwwskazania:

  • stymulator serca

  • ciąża,silne zmiany zapalne w obrębie zabiegu

  • epilepsja,procesy nowotworowe

  • zapalenie zakrzepowe żył, żylaki,gorączka

  • świeża ekstrakcja zęba, stany ropne okołozębowe, zapalenie migdałów, trądzik różowaty, rany

Czas wykonania zabiegu 20-30min .Proponowana seria zabiegów 3-10 zabiegów.

Zabieg wykonujemy w odstępach co 7 -10 dni.

Sonoforeza jest to zabieg, który wykorzystuje fale ultradźwiękowe niesłyszalne dla człowieka, wprowadzając substancje aktywne w głąb skóry.

Przeciwwskazania:

-ciąża

-epilepsja

-rozrusznik serca, choroby serca

-ekstrakcja zęba

-opryszczka

-aparat ortodontyczny

Sonoforezę wykonujemy raz w tygodniu w serii do 10 zabiegów.

Czas zabiegu 20 min.

ARGIPEEL –  MediDerma

Peeling oparty na Argininie – aminokwasie, który aktywuje system immunologiczny, zwiększa syntezę białek, stymuluje układ krążenia, zwiększa elastyczność skóry, normalizuje jej pracę  nawilża i rozjaśnia skórę oraz zwiększa  poziom ceramidów. Argipeel jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, od normalnej do wrażliwej. Poprawia wygląd skóry dojrzałej, z przebarwieniami oraz cienkiej i wrażliwej. Dzięki zastosowaniu większej cząsteczki nie powoduje podrażnień, a dzięki alantoinie i aloesowi działa łagodząco i regenerująco.

Zastosowanie:

Argipeel może być stosowany jako samodzielny peeling w celu odmłodzenia skóry wrażliwej. W przypadku skóry normalnej lub wymagającej silnej regeneracji polecam łączenie Argipeel z mikrodermabrazją, a w przypadku skóry trądzikowej z kwasem pirogronowym. Ze względu na dużą cząsteczkę Argipeel doskonale sprawdza się jako zabieg na powieki górne oraz kurze łapki, worki i cienie pod oczami.

Lactipeel, czyli peeling z kwasem mlekowym. Nawilżona, bardziej jędrna i sprężysta skóra!

Kwas laktobionowy zawiera 90% kwas mlekowego, którego głównym zadaniem jest nawilżenie skóry. Kwas mlekowy jest otrzymywany w sposób naturalny w procesie fermentacji mleka. Stymuluje on syntezę ceramidów, poprawia naturalną barierę ochronną skóry, a przede wszystkim intensywnie nawilża. Ponadto, wykazuje działanie wybielające poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy (enzymu aktywującego proces melanogenezy).

Lactipeel, dzięki żelowej postaci, wysokiemu stężeniu kwasu i optymalnemu pH pozwala na powolną penetrację w głąb skóry, bez wywoływania podrażnień. W wyniku zabiegu następuje rozpuszczenie cementu międzykomórkowego, co skutkuje regulacją wydzielania łoju i odblokowaniem zaskórników. Lactipeel zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w mieszkach włosowych.

Skóra po kuracji Lactipeel staje się widocznie grubsza, jędrna, bardziej sprężysta! Widoczne efekty poprawy kondycji skóry są możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie, bez dłuższej regeneracji. Może być stosowany latem. W terapii przebarwień szczególnie polecany jest w połączeniu z witaminą C.

Czas trwania zabiegu – około 40 minut.

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTARZANIA ZABIEGU:

W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie 6-8 zabiegów w odstępach 10-14 dni. Zabieg można też wykonać jednorazowo, przed ważnym wyjściem, w celu poprawy struktury i wyglądu skóry.