Rekomendacja na jesień:

Zabieg bankietowy na twarz Mediderma Ferulac Peel Classic to ekspresowy sposób, aby poprawić wygląd skóry. Ten profesjonalny peeling chemiczny świetnie radzi sobie z różnymi mankamentami cery – ziemistym kolorytem, oznakami zmęczenia i fotostarzenia. Jeśli chcesz perfekcyjnie przygotować się do wielkiego wyjścia, ten zabieg jest idealny dla Ciebie.  Jest to całoroczny peeling chemiczny, który łączy antyoksydacyjne właściwości kwasu ferulowego z odmładzającą witaminą C. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, także dotkniętej objawami fotostarzenia. Skutecznie redukuje : zmarszczki, szorstkość, pajączki, przebarwienia, rogowacenie skóry.

Preparat bazuje na technologii nanosomowej, dzięki której składniki aktywne wnikają głęboko w skórę, wolno się uwalniają, a ich działanie jest przedłużone. Mediderma Ferulac Peel Classic działa skutecznie i delikatnie. Nie powoduje nadmiernego złuszczania naskórka, za to przynosi błyskawiczną poprawę wyglądu skóry.

Zalety zabiegu bankietowego Mediderma Ferulac Peel Classic:

  • natychmiastowy efekt wygładzenia i rozjaśnienia cery,
  • długotrwałe działanie substancji aktywnych,
  • redukcja drobnych niedoskonałości – zmarszczek, przebarwień, itp.,
  • doskonałe przygotowanie skóry do makijażu,
  • przyjemny, relaksujący rytuał zabiegowy.

Warto połączyć peeling z oczyszczaniem wodorowym, peelingiem kawitacyjnym lub infuzją tlenową w serii 4-5 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Przy wykupieniu karnetu 4 zabiegów rabat 15%.

Gorąco polecam.

Serdecznie zapraszam do zapisów pod numerem telefonu 504061270.