Aktualizacja strony: 12.02.2024

Yellow peel- 4% retinol i vit C

Yellow Peel (nazwa pochodzi od żółtej barwy preparatu używanego do przeprowadzenia zabiegu) to jeden z najpopularniejszych peelingów złożonych. Charakteryzuje się małą agresywnością a przy tym wysoką skutecznością działania. Yellow Peel, ze względu na procedurę przeprowadzania zabiegu może oddziaływać na naskórek na różnych poziomach, dlatego ma bardzo różnorodne zastosowania.

Wskazania do przeprowadzenia peelingu Yellow Peel:

 • powierzchniowe przebarwienia (tzw. melasma);
 • przebarwienia soczewicowate i inne różnego pochodzenia
 • płytkie i średniogłębokie zmarszczki
 • wiotczenie skóry
 • starzenie skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce (tzw. fotostarzenie)
 • zmiany wynikające z przebytego trądziku, takie jak blizny, ubytki w skórze, przebarwienia pozapalne
 • Rezultaty zastosowania Yellow Peel
 • Końcowy efekt stosowania Yellow Peel uzależniony jest od rodzaju leczonego schorzenia oraz typu skóry pacjenta poddającego się zabiegowi. Jako pierwsze można zaobserwować wizualne odmłodzenie i rozjaśnienie skóry, jest ono widoczne już po tygodniu od zabiegu. Nieco dłużej należy poczekać na poprawę stanu skóry noszącej ślady przebytego trądziku, pierwsze efekty widać zazwyczaj po drugim zabiegu.

Gabinet kosmetyczny Lidia daje Państwu wyjątkową okazję by podarować bliskiej osobie niepowtarzalny prezent –

Bon upominkowy. Na szczególną okazję: urodziny, rocznica, Dzień Matki lub gdy odczujecie potrzebę obdarowania kogoś bliskiego waszemu sercu. Niezapomniane chwile, piękne zadbane ciało a dodatkowo odprężenie w klimatycznym miejscu sprawią, że ważna dla Państwa osoba poczuje się wyjątkowo. Bon upominkowy stanowi także idealną formę wyróżnienia lub podziękowania dla pracowników lub partnerów w biznesie.

————————————————————————-

PAŹDZIERNIK

Zabieg miesiąca. RF mikroigłowa czyli radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który przynosi efekty podobne lasera CO2. Połączenie dwóch technik , fali radiowej i mikronakłuć powoduje szybką regenerację skóry, poprawę napięcia, spłycenie zmarszczek i blizn. System zasysania głowicy i żel chłodzący z kwasem hialuronowym zwiększa komfort zabiegu. Zalecane wykonanie od 3 do 4 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Do końca miesiąca oferuję Rabat 10% za jeden zbieg, przy zakupie karnetu cena określana jest indywidualnie. ——————————————————————————————————————–

Zabieg sezonowy: Ferulac classic peel

Preparat bazuje na technologii nanosomowej, dzięki której składniki aktywne wnikają głęboko w skórę, wolno się uwalniają, a ich działanie jest przedłużone. Mediderma Ferulac Peel Classic działa skutecznie i delikatnie. Nie powoduje nadmiernego złuszczania naskórka, za to przynosi błyskawiczną poprawę wyglądu skóry.

Zalety zabiegu bankietowego Mediderma Ferulac Peel Classic:

 • natychmiastowy efekt wygładzenia i rozjaśnienia cery,
 • długotrwałe działanie substancji aktywnych,
 • redukcja drobnych niedoskonałości – zmarszczek, przebarwień, itp.,
 • doskonałe przygotowanie skóry do makijażu,
 • przyjemny, relaksujący rytuał zabiegowy.

Jeśli chcemy uzyskać długotrwały efekt, warto wykonać około 4-5 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Dodatkowy bonus do zabiegu- peeling kawitacyjny % gratis.

Gorąco polecam.

‐——————————————————————————————————————-

Jakie są aktualne potrzeby Twojej cery? Porozmawiajmy i wspólnie wybierzmy najlepszy zabieg bazujący na aparaturze i wysokiej jakości dermokosmetykach.

Serdecznie zapraszam do zapisów pod numerem telefonu 504061270.