Melaspeel J2 Roztwór Jessnera to połączenie rezorcynolu 25%, kwasu mlekowego 10% i kwasu salicylowego 8%,kwasu cytrynowego 5%

Melaspeel R –14% kwasu mlekowego, 14% 4n-butylresorcynolu, 5% kwasu cytrynowego,5% kwasu kojowego,5% kwasu salicylowego, 2% alfa-arbutyna

Substancje te usuwają zmiany hiperkeratotyczne oraz wykazują wysokie działanie złuszczające. Połączenie rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym obniża jej toksyczność, a jednocześnie zwiększa właściwości keratolityczne.

Miejscowo zastosowany roztwór Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów.

WSKAZANIA:

  • blizny potrądzikowe
  • trądzik aktywny torbielowaty
  • przebarwienia
  • starzenie się skóry
  • rozstępy
  • skóra szara

 

Pyruvic peel P 40% kwasu pirogronowego i 5% kwasu mlekowego.-działa na poziomie naskórka i skóry właściwej.

 

Wskazania:

-trądzik zapalny i niezapalny

-trądzik grudkowy,łojotok

-zwiększone rogowacenie naskórka

-skóra sucha z drobnymi zmarszczkami

 

Melaspeel G- zmodyfikowany płyn Jessnera 14% kwasu mlekowego, 14% kwasu salicylowego, 10% kwasu glikolowego i 2% kwasu cytrynowego.

Działa ujędrniająco , spłyca zmarszczki,rozjaśnia przebarwienia.

 

Zabieg C-peel 

 

Działanie:

rozświetlenie i rozjaśnienie skóry

-antyrodnikowo

-nawilża, ujędrnia

-spłycenie drobnych zmarszczek

-obkurcza naczynia krwionośne

 

Zabieg C-peel jest zabiegiem całorocznym, skóra po zabiegu nie łuszczy się, nie jest zaczerwieniona ani podrażniona .Idealny  na dzień przed imprezą.

 

DNA Recovery Peel

To jedyny dostępny na rynku zabieg, który pomaga zregenerować i przebudować skórę narażoną na szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB. Skutecznie minimalizuje uszkodzenia w komórkach DNA skóry, inicjuje i wspomaga działanie innych fotoprotektorów, neutralizuje wolne rodniki i wzmacnia działanie antyoksydantów – witaminy E i C. Redukuje również obrzęk spowodowany procesem utleniania, zachodzącym w skórze. Za sprawą nowoczesnej technologii zabieg ten nie wpływa na PH skóry i dzięki temu nie wywołuje podrażnień w trakcie wykonywania.
.
Wskazania do wykonania zabiegu:
–        przebarwienia i rogowacenie posłoneczne
–        fotostarzenie
–        trądzik
–        chronostarzenie
–        zmarszczki

Efektem działania składników jest:

–        ograniczenie i znaczne spowolnienie procesu fotostarzenia skóry
–        zapobieganie powstawaniu uszkodzeń słonecznych
–        redukcja ilości oraz głębokości zmarszczek
–        poprawa struktury i blasku skóry
–        redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu oraz tekstury skóry
–        wzrost elastyczności i jędrności skóry
Yellow Peel to popularny peeling kompleksowo odmładzający skórę. Każda poprawnie dbająca o skórę osoba powinna co najmniej raz w roku wykonać złuszczanie kompleksowe skóry a Yellow Peel jest do tego doskonałą metodą. Zabieg polega na aplikacji kilku warstw żółtej maski zawierającej szereg kompozycji kwasowych o spektakularnym działaniu. Po zmyciu maski przez pacjenta w domu następuje proces przygotowania się skóry do łuszczenia. Może on trwać kilka godzin ale również kilka dni. Po tym czasie nastepuje stopniowe, warstwowe złuszczanie odsłaniające docelowo piękną, gładką i jednolitą skórę. Zabieg od kilku lat stosowany jest w gabinetach dermatologii estetycznej i jego skuteczność jest wciąż bardzo wysoko ceniona zarówno przez lekarzy kosmetologów, jak i pacjentów.

Wskazania:

skóra z drobnymi zmarszczkami, spadek napięcia i wiotkość, potrzeba wzmocnienia i odświeżenia całej powierzchni twarzy i szyi, plamy i przebarwienia, zdmierne rogowacenie, suchośc i zgrubienie naskórka

skóra dojrzała – odświeżenie – 1 zabieg
skóra przebarwiona z plamami od 1 do 3 zabiegów
skóra ze zmarszczkami, przebarwieniami, poluźniona od 3 do 5 zabiegów
Peeling peptydowy- Perfect Image

Profesjonalny peeling zawierający mieszaninę AHA kwasów, enzymów oraz ekstraktów i wyciągów roślinnych. Kwas glikolowy spłyca zmarszczki, wspomaga syntezę kolagenu, zmniejsza pory, a poprzez złuszczenie zwiększa nawodnienie skóry. Kwas mlekowy wraz z enzymami i ekstraktem z nasion dyni rozjaśnia plamy starcze, zmniejsza przebarwienia, poprawia koloryt skóry oraz sprzyja jej regeneracji. Formuła ta została tworzona, aby zapewnić wiele korzyści anti-aging oraz jako narzędzie w walce z trudnymi do usunięcia przebarwieniami.
Wskazania:

Zmarszczki, drobne linie, nierówny koloryt skóry, rozjaśnienie skóry, przebarwienia, skóra tłusta, plamy starcze, blizny, rozszerzone pory. Peeling całoroczny.

 

Tri Clarity -Perfect Image

Profesjonalny peeling w postaci bawełnianych wacików nasączonych mieszaniną kwasów. Stworzony jako łatwy, wygodny i sterylny w użyciu peeling. Zawarty w nim kwas salicylowy reguluje odnowę komórkową skóry, oczyszcza mieszki włosowe i odblokowuje pory. Przyspiesza proces gojenia ognisk zapalnych i podrażnień. Pady w połączeniu z ekstraktami roślinnymi, dostarczają skórze przeciwutleniaczy, witamin, minerałów i enzymów. Ekstrakty roślinne zapewniają działanie przeciwzapalne, rozjaśnienie skóry, neutralizację wolnych rodników i wiele innych naturalnych korzyści dla skóry.
Wskazania:

Skóry tłuste, trądzikowe, szorstkie lub pozbawione blasku, rozszerzone pory, zaskórniki, prosaki, skóra naczyniowa, trądzik różowaty, przebarwienia. Peeling całoroczny,