Zabieg ten polega na wtłaczaniu do głębszych warstw skóry odpowiednio dobranych dermokosmetyków za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Efekty infuzji tlenowej

– widoczny lifting, klarowność, nowa świeżość i blask
– młodszy zdrowszy i bardziej witalny wygląd
– wypełnienie i poprawa konturów twarzy
– zwiększenie objętości gęstości, jędrności i napięcia
– zdecydowana poprawa kolorytu skóry
– redukcja cienkich linii i zmarszczek
– wygładzenie okolicy oczu i ust
– rozjaśnienie przebarwień
– redukcja zapalnych stanów trądzikowych

Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum kosmetycznego. Jedną z tajemnic skuteczności metody jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość. Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są skuteczne postaci witamin A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, prowitamina B5, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.

INFINITY OXYCARE można wykonać jednorazowo przed ważnym wyjściem ponieważ nie powoduje podrażnień, złuszczania naskórka ani siniaków a skóra jest mocno napięta dotleniona, rozświetlona i nawilżona dzięki czemu makijaż dłużej się utrzymuje.

Częstotliwość zabiegów : co 1,5-2 tyg około 6-7 zabiegów